logo Benson Technology

     
 

Microsoft Office 365. Řešení, které promění vaše podnikání.

Zvyšování výkonu a efektivity malých i středních firem je jedním z klíčových cílů managementu. Komplexní cloudové řešení Office 365 je tím nejlepším nástrojem pro optimalizaci týmové práce i nákladů za IT.

Office 365 je v současné době nejžádanější řešení společnosti Microsoft fungující v cloudu a integrující oblíbené kancelářské programy, e-mail, nástroje interní komunikace i datové úložiště.

Cloudové řešení Office 365 je uložené na serverech s 99,9% spolehlivostí a je přístupné ze všech zařízení kdykoliv a kdekoliv. Celou svou kancelář tak rázem máte ve svém PC, Macu, tabletu či mobilu.

office
 

S Office 365 získáte

 • microsoft office
  Microsoft Office

  Světově nejpoužívanější balík kancelářských programů (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) nyní bez nutnosti nákupu drahých licencí. Celá firma disponuje nejaktuálnější verzí aplikací. Každý zaměstnanec pracuje až na 5 zařízeních i bez přístupu k internetu. Úpravy se po připojení ihned synchronizují. Volitelně lze doplnit o programy projektového řízení Microsoft Visio a Microsoft Project.

 • microsoft exchange
  Microsoft Exchange

  E-mailová schránka s velikostí 50 GB s moderním antispamovým a antivirovým filtrem. Díky možnosti zasílat přílohy až 25 MB velké je perfektně připravena na potřeby dneška. Stačí si zvolit vlastní doménu a začít ji používat z mobilu, tabletu i desktopu. Volitelnou součástí je archivace e-mailů a průběžné zálohování.

 • SharePoint Online
  SharePoint Online

  Univerzální cloudová platforma pro tvorbu interních i externích webů. Kombinace řešení SharePoint Online a datového úložiště OneDrive přináší zcela nové možnosti v zaměstnanecké komunikaci díky snadnému sdílení dat uvnitř firmy i mimo ni.

 • Skype for Business
  Skype for Business

  Oblíbená komunikační platforma pro osobní i business chat. Připraven k okamžitému použití na zařízeních PC, Mac, chytrých telefonech i tabletech.

Hlavní výhody Office 365

 • známé prostředí aplikací MS Office
 • platíte jen za licence, které aktivně využíváte
 • bez drahých licenčních poplatků
 • firemní data vždy na dosah ze všech zařízení
 • moderní e-mailová schránka na vaší doméně
 • garance dokonalého zabezpečení dat
 • možnost sdílení dokumentů a kalendářů
 • audio-video konferenční hovory
 • připravenost na Windows 10

Kompatibilita s počítači Mac

Nezáleží, zda ve firmě používáte počítače s Windows, či Apple s Mac OS. Office 365 fungují na každé platformě. Na všech zařízeních (včetně tabletů) je navíc dostanete v nejnovější verzi a ve stejném grafickém ztvárnění. Takže se nemusíte obávat nekompatibility souborů, ani neznámého prostředí kancelářských aplikací.

S jedinou licencí lze Office 365 používat až na 5 různých zařízeních a snadno mezi nimi přecházet díky automatické synchronizaci dokumentů a rychlému přístupu k datovému úložišti.

Office 365 ve firmě Koncept Ekotech

Zvolte si svůj vlastní plán

Plaťte jen za to, co opravdu využíváte. S cloudovým řešení Microsoft Office 365 budete mít firemní výdaje na IT vždy plně pod kontrolou.

Office 365 pro malé firmy

Široce využitelná sada nástrojů pro malé firmy, živnostníky a specialisty, kteří potřebují tradiční kancelářské aplikace a chtějí dosáhnout na profesionální řešení za skvělou cenu.

Kontaktujte nás a vyzkoušejte Office 365 ve své firmě ještě dnes.

Chci zkušební verzi zdarma

Office 365 pro střední firmy

Vysoce univerzální řešení pro podniky se zárukou 99,9% dostupnosti, garantovaným zabezpečním a optimálním mixem nástrojů k maximalizaci pracovního výkonu.

Kontaktujte nás a vyzkoušejte Office 365 ve své firmě ještě dnes.

Chci zkušební verzi zdarma

Vyzkoušejte Office 365 zdarma Kontaktujte nás a vyzkoušejte Office 365 ve své firmě ještě dnes.